Abracon ABLS-9.216MHZ-A-4-H-T technical specifications.
| Capacitance | 1.8E-11F |
| Frequency Tolerance | 30ppm |
| Lead Free | Lead Free |
| Load Capacitance | 18pF |
| Max Operating Temperature | 60°C |
| Min Operating Temperature | -10°C |
| Operating Frequency | 9.216 MHz |