PCI Interface IC PCI to PCI Bridge 32Bit 66MHz
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | BGA |
| Data Bus Width | 32b |
| Max Frequency | 66MHz |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Min Operating Temperature | 0°C |
| Operating Supply Voltage | 3.3V |
| Package Quantity | 90 |
| Packaging | Tray |
| RoHS Compliant | No |
| RoHS | Not Compliant |