Peripheral Drivers & Components - PCIs PCI to PCI Bridge 32 Bit 33MHz Tiny BGA
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | TBGA |
| Data Bus Width | 32b |
| Max Frequency | 33MHz |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Min Operating Temperature | 0°C |
| Operating Supply Voltage | 3.3V |
| Package Quantity | 126 |
| Packaging | Tray |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Not CompliantNo |