Search Results for "305QPC250KA3A1CL"
Filters
305QPC250KA3A1CL
Illinois Capacitor
Cap Film 3uF 250VAC 10% (46 X 13 X 24mm) Screw Mount 85°C
Datasheet
Screw Mount
Capacitance:
3uF
Voltage:
250VAC
Tolerance:
10%
Negative Capacitance Tolerance:
-10
%
305QPC250KA3A1CLA
Illinois Capacitor
Film Capacitor 3uF 250VAC 10% Screw Mount
Datasheet
Screw Mount
Capacitance:
3uF
Voltage:
250VAC
Tolerance:
10%