Search Results for "3100UX00031887"
Filters
3100UX00031887
Honeywell
Thermostats 3A / 120 VAC O001/10 C032/08
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
Module
Current Rating:
100mA
Max Operating Temperature:
260°C
Min Operating Temperature:
-29°C
3100UX00031678
Honeywell
Thermostats PRECISION THERMAL
Datasheet
Volume Production
Current Rating:
100mA
Max Operating Temperature:
260°C
Min Operating Temperature:
-29°C
Series:
3100UX
3100U00031857
(Sensing & Control)
Thermostats PRECISION THERMAL
3A
260°C
-29°C