Search Results for "3RHP1250D24"
Filters
3RHP1250D24
Crydom
3RHP1250D24 Contactor Relay, 50A, 120V AC, Panel Mount
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
Module
Coil Current:
12mA
Coil Resistance:
2kR
Coil Type:
Non-Latching
3RHP1240D24
Crydom
3RHP 24V 40A 3-Point SPST Contactor Relay
Datasheet
DIN Rail
Obsolete
Package/Case:
Module
Coil Current:
12mA