Search Results for "400AX4R7MEFC6.3X14"
Filters
400AX4R7MEFC6.3X14
Rubycon
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 400V 20% (6.3 X 14mm) Radial 2.5mm 50mA 2000h 105°C