Search Results for "55P30-01-2-06S"
Filters
55P30-01-2-06S
Grayhill
SWITCH ROTARY 6POS 200MA 115V
Datasheet
Volume Production
Actuator Length:
9.53mm
Contact Material:
Brass
Contact Plating:
Silver
Current Rating:
200mA
56P30-01-2-06S
Grayhill
6-Position Rotary Switch, 30V DC, 200mA, Through Hole, Panel Mount
Datasheet
Panel Mount/Through Hole
Active
Actuator Length:
9.53mm