Search Results for "5KP24AE3TR13"
Filters
5KP24AE3/TR13
Microchip
TVS Diode Single Uni-Dir 24V 5KW 2-Pin Case P-600 T/R
Axial Lead Package
5KP24AE3/TR13
Microsemi
Zener Diode 26.7V 129A 5kW P-Case Through Hole
Direction:
Unidirectional
Min Breakdown Voltage:
26.7V