Search Results for "5KP28CE3TR13"
Filters
5KP28CE3/TR13
Microchip
Diode Zener Single 28V 2uA 50V 100mA 2-Pin Case P-600
Axial Lead Package
5KP28CE3/TR13
Microsemi
TVS DIODE 28V 50V P600
Min Breakdown Voltage:
31.1V