Search Results for "5KP43CE3TR13"
Filters
5KP43CE3/TR13
Microchip
Diode Zener Single 43V 2-Pin Through Hole
Axial Lead Package
5KP43CE3/TR13
Microsemi
TVS DIODE 43V 76.7V P600
Min Breakdown Voltage:
47.8V