Search Results for "AS1367-BTDT-33"
Filters
AS1367-BTDT-33
AMS
3.3V Pos LDO Regulator, 0.15A, 8-Pin TDFN EP SMT
Datasheet
Non-Lead-Frame SMT
Obsolete
Basic Package Type:
Non-Lead-Frame SMT
Package Family Name:
DFN
Package/Case:
TDFN EP
Package Description:
Thin Dual Flat Package No Lead, Exposed Pad
AS1367-BTDT-30
AMS
3V LDO Regulator, 0.15A, 8-Pin TDFN EP, SMT