Search Results for "BAS70-06-7"
Filters
BAS70-06-7
Diodes
70V 70mA SOT-23 Ultra-Fast Rectifier Diode
Datasheet
PLASTIC PACKAGE-3
Obsolete
Average Rectified Current:
70mA
Capacitance:
2pF
Package/Case:
SOT-23
Forward Current:
70mA
Distributor
Stock
3+
Quest
4,604
BAS70-06-7-F
Diodes
Schottky Rectifier Diode, 70V, 70mA, 2pF, SOT-23, SMD
Datasheet
R-PDSO-G3
Active
Average Rectified Current:
70mA
Capacitance:
2pF