Search Results for "C1206C474K5RACTU"
Filters
C1206C474K5RACTU
Kemet
Capacitor Ceramic 470nF 50V X7R 10% 1206 SMD T/R
Datasheet
1206
Active
Capacitance:
470nF
Case Code (Imperial):
1206
Case Code (Metric):
Package/Case:
Distributor
Stock
1+
TME
Quest
152
C1206C474K5RAC7800
Kemet
Ceramic Capacitor 0.47uF 50V 1206