Search Results for "CL21C561JCCNNNC"
Filters
CL21C561JCCNNNC
Samsung
Cap Ceramic 560pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
Datasheet
0805
Active
Max Operating Temperature:
125
Number of Terminals:
2
Min Operating Temperature:
-55
Width:
1.25
CL21C561FCCNNNC
Samsung
0805 100VDC 1% C0G Multilayer Ceramic Capacitor
Datasheet
0805
Active
Capacitance:
560pF
Voltage:
100VDC
Tolerance:
1%