Search Results for "CL21C751JBCNNNC"
Filters
CL21C751JBCNNNC
Samsung
Cap Ceramic 750pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
Datasheet
0805
Active
Capacitance:
750pF
Case Code (Imperial):
0805
Case Code (Metric):
Package/Case:
CL21C751JBCNNND
Samsung
Datasheet
Active
Capacitance:
750pF
Voltage:
50VDC
Tolerance:
5%