Search Results for "CPDFR12V-HF"
Filters
CPDFR12V-HF
Comchip
Trans Voltage Suppressor Diode, Bidirectional,
Datasheet
R-PBCC-N2
Active
Package/Case:
1005
Diode Type:
ZENER
Min Breakdown Voltage:
13V
Mount:
Surface Mount
CPDFR12V0U-HF
Comchip
ESD Suppressors VR:12V,IZ:1mA