Search Results for "EL8100IS-T7"
Filters
EL8100IS-T7
Intersil
IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Datasheet
Obsolete
-3db Bandwidth:
200MHz
Package/Case:
SOIC
Gain Bandwidth Product:
100MHz
Input Bias Current:
1.5uA
EL8100IS-T13
Intersil
IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Datasheet
Obsolete
-3db Bandwidth:
200MHz
Package/Case:
SOIC
Gain Bandwidth Product:
100MHz