Search Results for "GQM1555C2DR75WB01D"
Filters
GQM1555C2DR75WB01D
Murata
Cap Ceramic 0.75pF 200V C0G 0.05pF Pad SMD 0402 125°C T/R
Datasheet
0402
Active
Max Operating Temperature:
125
Number of Terminals:
2
Min Operating Temperature:
-55
Width:
1
Distributor
Stock
10000+
TME
GQM1555C2DR75BB01D
Murata
Ceramic Capacitor 7.5nF 200V 0402
Datasheet
Active
Max Operating Temperature:
125
Number of Terminals:
2
Min Operating Temperature:
-55
Width:
1
Distributor
Stock
TME
GQM1555C2DR75CB01D
GQM1555C2DR75WB01W
Capacitance:
0.75pF
Voltage:
200VDC
Tolerance:
0.05pF
Dielectric:
C0G
GQM1555C2DR75WB01J