Search Results for "GT-CM3350L"
Filters
GT-CM3350L
Lumex
Light Duty Redial Leaded Arestors
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Package/Case:
Radial
Diameter:
7.8mm
Fail Short:
No
Length:
11.2mm
GT-CM3350L-BL4.4
Lumex
CERAMIC SURGE ARRESTO
Datasheet
Through Hole
Active
Mounting:
Type:
Light Duty Arrestor
Failsafe Protection:
No
Max Voltage Rating:
350VDC