Search Results for "HJ2-L-T-AC12V"
Filters
HJ2-L-T-AC12V
Panasonic
Relays 12VAC 7A DPDT (28x21.5x38.5)mm Plug-In Signal Relay
Datasheet
ROHS COMPLIANT
Obsolete
Coil Current:
85.4mA
Coil Type:
Non-Latching
Coil Voltage (AC):
12V
Contact Current Rating:
10A