Search Results for "HL2-PL-DC12V-F"
Filters
HL2-PL-DC12V-F
Panasonic
Relay for control panel
Datasheet
Obsolete
Coil Current:
75mA
Coil Power:
900mW
Coil Resistance:
160R
Coil Type:
Non-Latching
HL2-PL-DC12V
Panasonic
12VDC Power Relay 10A DPDT Through Hole
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Coil Current:
75mA
Coil Power:
900mW