Search Results for "HLEM17S-1RLF"
Filters
HLEM17S-1RLF
Amphenol
(ICC)
FFC/FPC Connector, 17 Pos, 1.25mm Pitch, ZIF, Straight, TH
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Contact Location:
Top
Contact Material:
Bronze
Contact Plating:
Tin
Current Rating:
1A