Search Results for "IDT71V3556S133BGI"
Filters
IDT71V3556S133BGI
Integrated Device Technology
Industrial 119-Pin BGA ZBT SRAM, 3.135-3.465V, 133MHz, 131072 Words
Datasheet
14 X 22 MM, PLASTIC, BGA-119
Obsolete
Max Operating Temperature:
85
Number of Terminals:
119
Min Operating Temperature:
-40
Terminal Position:
BOTTOM
IDT71V3556S133BGI
IDT
IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 119BGA
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
BGA
Interface:
Parallel
Max Operating Temperature:
85°C
Memory Type:
RAM,
IDT71V3556S133BGI8
IDT
IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 119BGA
Package/Case:
BGA
Interface:
Parallel
85°C