Search Results for "JV1AF-12V"
Filters
JV1AF-12V
Panasonic
12V 200mW Non-Latching Relay, 10A Contact Rating, Through Hole Mount
Datasheet
Obsolete
Coil Current:
16.7mA
Coil Power:
200mW