Search Results for "LNT2G221MSEC"
Filters
LNT2G221MSEC
Nichicon
Cap Aluminum Lytic 220uF 400V 20% (35 X 80mm) Screw Terminal 1600mA 5000h 105°C Bulk
Datasheet
Clamp Mount
Active
Capacitance:
220uF
Package/Case:
Radial
Diameter:
35mm
Features:
General Purpose
LNT2G221MSECBN
Nichicon