Search Results for "LNT2V331MSEC"
Filters
LNT2V331MSEC
Nichicon
Cap Aluminum Lytic 330uF 350V 20% (35 X 80mm) Screw Terminal 2100mA 5000h 105°C Bulk
Capacitance:
330uF
Diameter:
35mm
Features:
General Purpose
LNT2V331MSECBN
Nichicon
Capacitance:
330uF
Voltage:
350VDC
Tolerance:
20%