Search Results for "LNX2G562MSEH"
Filters
LNX2G562MSEH
Nichicon
Cap Aluminum Lytic 5600uF 400V 20% (76.2 X 150mm) Screw Terminal 18300mA 20000h 85°C Bulk
Capacitance:
5.6mF
Diameter:
76.2mm
Features:
General Purpose
LNX2G562MSEHBB
Nichicon
Length:
150
LNX2G562MSEHBN