Search Results for "LNX2W332MSEH"
Filters
LNX2W332MSEH
Nichicon
Cap Aluminum Lytic 3300uF 450V 20% (76.2 X 110mm) Screw Terminal 12900mA 20000h 85°C Bulk
Capacitance:
3.3mF
Diameter:
76.2mm
Features:
General Purpose
LNX2W332MSEHBB
Nichicon
Length:
110
LNX2W332MSEHBN
Capacitance:
3300uF
Voltage:
450VDC
Tolerance:
20%