Search Results for "MIC4681-3.3BM"
Filters
MIC4681-3.3BM
Microchip
IC REG BUCK 3.3V 1A 8SOIC
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
SOIC
Max Input Voltage:
30V
Min Input Voltage:
4V
Max Operating Temperature:
125°C
MIC4681-3.3BMTR
Microchip
IC REG BUCK 3.3V 1A 8SOIC
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
SOIC
Max Input Voltage:
30V
Min Input Voltage:
4V
Max Operating Temperature:
125°C