Search Results for "MLH025BGG20B"
Filters
MLH025BGG20B
Honeywell
Industrial Pressure Sensor 0bar to 25bar Gage Medical 3-Pin
Datasheet
Unconfirmed
Operating Pressure Range:
0bar to 25bar
Device Pressure Type:
Vented Gage
Maximum Overload Pressure:
250bar
Accuracy:
±0.5
%
MLH025BGG02B
Honeywell
Datasheet
Active
Operating Pressure Range:
0bar to 25bar
Device Pressure Type:
Vented Gage
Maximum Overload Pressure:
250bar
Accuracy:
±0.5
%
MLH025BGB20B
(Sensing and Control)