Search Results for "MLH250BSG02B"
Filters
MLH250BSG02B
Honeywell
Industrial Pressure Sensor 0bar to 250bar Sealed Gage Medical 3-Pin
Datasheet
Active
Operating Pressure Range:
0bar to 250bar
Device Pressure Type:
Sealed Gage
Maximum Overload Pressure:
2068bar
Accuracy:
±0.5
%
MLH250BSG01B
Honeywell
(Sensing and Control)