Search Results for "RDER71H154K1P1H03B"
Filters
RDER71H154K1P1H03B
Murata
Cap Ceramic 0.15uF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Bulk
Datasheet
Through Hole
Active
Max Operating Temperature:
125
Number of Terminals:
2
Min Operating Temperature:
-55
Width:
3.15
Distributor
Stock
500+
TME
0
RDER71H154K1K1H03B
Murata
Ceramic Capacitor 0.15uF 50V Through Hole