Search Results for "RDER71H225K2S1H03A"
Filters
RDER71H225K2S1H03A
Murata
Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Ammo
Datasheet
Through Hole
Active
Max Operating Temperature:
125
Number of Terminals:
2
Min Operating Temperature:
-55
Width:
3.15
Distributor
Stock
2000+
TME
0
RDER71H225K2M1H03A
Murata
2.2uF 50V CERAMIC CAPACITOR Through Hole
Datasheet
Through Hole
Active
Max Operating Temperature:
125
Number of Terminals:
2
Min Operating Temperature:
-55
Width:
3.15
Distributor
Stock
1+
TME
Quest
551
RDER71H225K2S1C03A
Obsolete
Capacitance:
2.2uF
Voltage:
50VDC
Tolerance:
10%