Search Results for "RDER72H222K2K1C11B"
Filters
RDER72H222K2K1C11B
Murata
Cap Cer 2200PF 500V 10% Radial
Datasheet
Obsolete
Capacitance:
2.2nF
Package/Case:
Radial
Height:
5mm
Height - Seated (Max):
0.236inch
RDER72J222K2K1C11B
Murata
Radial Ceramic Cap 2.2nF 630V X7R 10% 5mm
Datasheet
Through Hole
Obsolete
Capacitance:
2.2nF
Package/Case:
Radial
Construction:
Depth:
3.15mm