Search Results for "RT9073A-33GQZ"
Filters
RT9073A-33GQZ
Richtek
3.3V 250mA LDO Regulator, 1µA IQ, 4-Pin ZQFN
Datasheet
HVSON, SOLCC4,.04,25
Active
Max Operating Temperature:
85
Number of Terminals:
4
Min Operating Temperature:
-40
Terminal Position:
DUAL
RT9073A-30GQZ
Richtek
3V 250mA LDO Regulator, 4-Pin, 1µA IQ, 5.5V In