Search Results for "RT9178-26GB"
Filters
RT9178-26GB
Richtek
IC REG LINEAR 2.6V 200MA SOT23-5
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
SOT-23-5
Max Input Voltage:
6V
Max Operating Temperature:
125°C
Min Operating Temperature:
-40°C
RT9178-25GB
Richtek
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
SOT-23-5
Max Input Voltage:
6V
Max Operating Temperature:
125°C
Min Operating Temperature:
-40°C
RT9178-2HGB
IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5
6V
125°C
-40°C