Search Results for "RT9193-25GU5"
Filters
RT9193-25GU5
Richtek
300mA, Ultra-Low Noise, Ultra-Fast CMOS LDO Regulator, SC70-5
Datasheet
TSSOP,
Contact Manufacturer
Package/Case:
SC
Max Input Voltage:
5.5V
Min Input Voltage:
2.5V
Max Operating Temperature:
125°C