Search Results for "RT9198-33GJ5R"
Filters
RT9198-33GJ5R
Richtek
IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-5
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
SOT-23-5
Max Input Voltage:
5.5V
Max Operating Temperature:
125°C
Min Operating Temperature:
-40°C
RT9198-33GU5R
Richtek
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC70-5R
Datasheet
Not Recommended for New Design
Package/Case:
SC
Lead Free:
Lead Free
Max Input Voltage:
5.5V
Min Input Voltage:
2.5V