Search Results for "SFS4-L-DC48V-D"
Filters
SFS4-L-DC48V-D
Panasonic
Slim type safety relays
Datasheet
Active
SFS4-L-DC48V
Panasonic
Relays 48VDC 4.608KOhm 6A 4PST-NO/DPST-NC (50mm 13mm 24mm) THT Safety Relay