Search Results for "SFS5-L-DC12V-D"
Filters
SFS5-L-DC12V-D
Panasonic
Slim type safety relays
Datasheet
Active
SFS5-L-DC12V
Panasonic
Relays 12VDC 288Ohm 6A 5PST-NO/SPST-NC (50mm 13mm 24mm) THT Safety Relay