Search Results for "SFY4-DC24V"
Filters
SFY4-DC24V
Panasonic
24VDC Coil Relay, 6A Contact, 6PST, Through Hole
Datasheet
ROHS COMPLIANT
Active
Coil Current:
28mA
Coil Power:
670mW
Coil Resistance:
864R
Coil Type:
Non-Latching
SFY4-DC21V
Panasonic
Power Relay 21VDC 6A 4PST-NO/DPST-NC THT
Coil Current:
32mA
Coil Power:
670mW