Search Results for "SIP21107DVP-285-E3"
Filters
SIP21107DVP-285-E3
Vishay
(Siliconix)
2.85V LDO 150mA Low Noise Voltage Regulator, SM
Datasheet
Obsolete
Accuracy:
1%
Height:
0.6mm
Length:
1.6mm
Max Input Voltage:
6V
SIP21106DVP-285-E3
Vishay
(Siliconix)
2.85V 150mA LDO Voltage Regulator, Low Noise, 1% Acc
Datasheet
Obsolete
Accuracy:
1%
Height:
0.6mm
Length:
1.6mm
Max Input Voltage:
6V