Search Results for "T520L227M004ATE012"
Filters
T520L227M004ATE012
Kemet
Cap Tant Polymer 220uF 4VDC L CASE 20% (6 X 3.2 X 1.8mm) SMD 6032-19 0.012 Ohm 105°C T/R
Datasheet
Surface Mount
Active
Capacitance:
220uF
Case Code (Imperial):
2312
Case Code (Metric):
6032
Package/Case:
T520L227M004ATE0127280
Kemet
Datasheet
Surface Mount
Active
Capacitance:
220uF
Voltage:
4VDC
DC Rated Voltage:
4
VDC
Tolerance:
20%