
Conn Hard Metric M 125 POS 2mm Press Fit RA Thru-Hole ERmet®
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Depth | 27.7mm |
| Gender | Male |
| Length | 50mm |
| Number of Rows | 5 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 2mm |
| RoHS Compliant | Yes |
| Termination | Press-Fit |
| RoHS | Compliant |
