2.5V 128 X 40 Ddr Terasyn
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Access Time-Max | 3.8ns |
| Package/Case | BGA |
| Density | 640Kb |
| Direction | Unidirectional |
| Frequency | 150MHz |
| Lead Free | Contains Lead |
| Length | 17mm |
| Max Operating Temperature | 70°C |
| Min Operating Temperature | 0°C |
| Max Supply Voltage | 2.625V |
| Min Supply Voltage | 2.375V |
| Mount | Surface Mount |
| Operating Supply Voltage | 2.5V |
| RoHS Compliant | No |
| Supply Current | 60mA |
| Sync/Async | Synchronous |
| Thickness | 1.76mm |
| Width | 17mm |
| RoHS | Not Compliant |