VCXO JITTER ATTENUATOR FEMTOCLOCK NG MULTIPLIER
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Input | LVDS |
| Max Frequency | 312.5MHz |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Package Quantity | 2500 |
| Packaging | Tape and Reel |
| PLL | Yes |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS Compliant | Yes |
| Series | FemtoClock® NG |
| RoHS | Compliant |