PLL Clock Synthesizer Single 32-Pin VFQFPN EP T/R
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Input | LVTTL |
| Max Frequency | 250MHz |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3V |
| Packaging | Tape and Reel |
| RoHS | Compliant |