Checking distributor stock and pricing after the page loads.
Sign in to ask questions about the IDT TSI381-66ILV datasheet using AI. Get instant answers about specifications, features, and technical details, ideal for finding information in larger documents.
Sign In to ChatWidest selection of semiconductors and electronic components in stock and ready to ship ™
| Package/Case | BGA |
| Data Bus Width | 32b |
| Interface | PCI |
| Lead Free | Lead Free |
| Length | 13mm |
| Max Frequency | 66MHz |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Mount | Surface Mount |
| Operating Supply Voltage | 3.3V |
| Packaging | Tray |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS Compliant | No |
| Series | Tsi381™ |
| Thickness | 1.4mm |
| Width | 13mm |
| RoHS | Not CompliantNo |
Download the complete datasheet for IDT TSI381-66ILV to view detailed technical specifications.
The embedded preview will load automatically when this section scrolls into view.
