PCI Interface IC PCI-X-to-x4 PCIe Bridge
Checking distributor stock and pricing after the page loads.
| Package/Case | BGA |
| Data Rate | 8Gbps |
| Lead Free | Contains Lead |
| Length | 17mm |
| Max Frequency | 133MHz |
| Max Operating Temperature | 85°C |
| Min Operating Temperature | -40°C |
| Operating Supply Voltage | 1.2V |
| Package Quantity | 90 |
| Packaging | Rail/Tube |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS Compliant | No |
| Series | TSI384 |
| Thickness | 1.61mm |
| Width | 17mm |
| RoHS | Not CompliantNo |